Kadra Pedagogiczna

Nasze przedszkole oferuje dzieciom zajęcia dydaktyczno-wychowawcze prowadzone przez wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Nauczyciele posiadają wiedzę pedagogiczną, metodyczną, psychologiczną, która pozwala twórczo pracować z dzieckiem przedszkolnym. Potrafią wzbudzić zainteresowanie dziecka różnymi dziedzinami życia, rozwinąć wyobraźnie, zapewnić poczucie bezpieczeństwa, szanować indywidualność, a nade wszystko potrafią wspomagać je w rozwoju. Swoją pracę z dziećmi traktują bardzo poważnie, mając pełną świadomość roli wychowania przedszkolnego w dalszym rozwoju i edukacji dziecka.

Wychodząc na przeciw dziecięcym marzeniom staramy się przynosić radość i sprawiać by uśmiech zawsze gościł na twarzach naszych wychowanków.

Nasza kadra pedagogiczna:

pani Renata Macińska – dyrektor,

pani Katarzyna Tomczak – wicedyrektor

Nauczycielki naszego przedszkola w codziennej pracy z dziećmi wspierają:

pani Jola – pomoc wychowawcza w grupach najmłodszych

oraz panie pomoce oddziałowe:

pani Marlena, pani Ania, pani Oliwia, pani Renia, pani Małgosia, pani Maryla, pani Iwona, pani Aldona

Pełnowartościowe i pyszne posiłki przygotowują panie pracujące w kuchni:

pani Basia,  pani Marika, pani Kasia

Pracownikiem gospodarczym jest pan:

pan Marek

Sprawami administracyjnymi w przedszkolu zajmują się panie: