KORONAWIRUS

Szanowni Rodzice,

przekazujemy Państwu dokumenty, z którymi należy zapoznać się przed podjęciem decyzji o chęci posłania dziecka do przedszkola w trakcie trwania pandemii COVID-19:

Pismo Dyrektora do rodziców

Zarządzenie nr 15/2019/2020, Zarządzenie nr 18-Procedury COVID-19

Procedury bezpieczeństwa

Oświadczenie rodzica

Klauzula informacyjna

Po zapoznaniu się z treścią dokumentów prosimy o przesłanie na adres mailowy: info@przedszkole74.poznan.pl skanu ankiety oraz dla dzieci, których rodzice wyrażą chęć posłania dziecka do przedszkola również podpisanego oświadczenia  – w tytule prosimy wpisać POWRÓT.

Do 19 maja br. do godz. 12:00 zgłaszamy dzieci, które przyjdą do przedszkola 25 maja 2020r. Późniejsze przyjście dziecka np. w czerwcu zgłaszamy 3 dni przed planowanym przyjściem.

Prosimy o przesłanie odpowiedzi  do 19 maja 2020r , do godz. 12:00

Strona informacyjna Miasta Poznania https://www.poznan.pl/koronawirus/

Pismo do Rodziców Pismo do rodziców-Prezydent Poznania

Zaświadczenia o zamknięciu Przedszkola uzyskają Państwo drogą mailową po wysłaniu prośby o jego przesłanie.

mail do korespondencji: info@przedszkole74.poznan.pl